JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

 

Projekat Vijeća učenika "Fizički aktivan-mentalno stabilan"

Sve naše facebook pratioce bi zamolili da odvoje minutu svog vremena za naše učenike. U pitanju je projekat Vijeća učenika Srednje mašinsko-saobraćajne škole pod nazivom "Fizički aktivan-mentalno stabilan", gdje trebamo skupiti određeni broj glasova.Kako glasati za projekat JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole? Slijedite naredne korake:Kliknite na link ispod:https://www.lonac.pro/
Kada vam se otvori stranica lonca u desnom gornjem uglu imate dvije opcije Registruj se/Prijavi se.Ukoliko imate već napravljen račun na loncu samo se prijavite i kliknite na posljednji link,potom pritisnite dugmić Glasaj.Ukoliko nemate račun na loncu, potrebno je da se registrujete. Unesite svoje ime i prezime, mail, lozinku i ostale potrebne podatke. Lonac će vas preusmjeriti na mail gdje treba potvrditi svoj nalog.Nakon potvrđivanja se vraćate na stranicu lonca i prijavite se. Kliknite na posljednji link,pritiskom na dugmić Glasaj podržavate našu školu. Glasanje traje od 24.11. do 30.11.Link preko kojeg dolazite do našeg projekta:
Unaprijed se zahvaljujemo svima!
VIJEĆE UČENIKA

takmicenje informatika

Na takmičenju iz informatike srednjih škola HNK učenici naše škole su ostvarili zapažene rezultate. Takmičenje je održano

danas (30.03.2013. godine) na Fakultetu informacijskih tehnologija u Mostaru, a bilo je podijeljeno u tri kategorije: C++, HTML, i hardver. U kategoriji HTML naš učenik Alibegić Anis je osvojio prvo mjesto, u kategoriji C++ učenik Stanić Stefan je osvojio drugo mjesto, a u kategoriji hardver učenici Hrle Edis i Basarić Ibro (u timu) su osvojili drugo mjesto. Pored navedenih učenika na takmičenju su učestvovali i učenici Mičijević Nedim i Jelovac Admir. 

Konačan poredak je slijedeći:

Kategorija: HTML
1. mjesto - Alibegić Anis, JUS mašinsko-saobraćajna škola Mostar
2. mjesto - Isić Benjamin, JUS elektrotehnička škola Mostar
3. mjesto - Dautbegović Mirza, JUS elektrotehnička škola Mostar

Kategorija: C++
1. mjesto - Maksumić Senaid, JUS elektrotehnička škola Mostar
2. mjesto - Stanić Stefan, JUS mašinsko-saobraćajna škola Mostar
3. mjesto - Hrnčić Armin, JUS elektrotehnička škola Mostar

Kategorija: Hardver
1. mjesto - Hodžić Vedad, Maslo Kemal, JUS škola Jablanica
2. mjesto - Hrle Edis, Basarić Ibro, JUS mašinsko-saobraćajna škola Mostar
3. mjesto - Pajić Mirza, Omerčaušević Haris, JU Druga gimnazija Mostar

 

Slike možete pogledati u galeriji.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com