Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

vu1 vu
 
Povodom Međunarodnog dana ljudskih prava koji se obilježava 10. decembra, učenik naše škole Šuta Harun je na sastanku Vijeća učenika, u sklopu učestvovanja na takmičenju koje je organizovalo Udruženje Mreža za izgradnju mira na temu "Poruka mira: od mene za moju zajednicu, za moju zemlju, za mir u svijetu", predstavio svoje stavove o ljudskim pravima i poslao poruku mira putem video priloga. 
 
Nakon toga, otvorena je diskusija o aktuelnoj temi sa ostalim članovima Vijeća. 
 
Vijeće učenika
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com