Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

akcija2

Članovi Vijeća učenika naše škole su u petak, 17.02.2023. godine učestvovali u volonterskoj akciji u  kojoj su pakovali i pripremali za utovar hranu, higijenske proizvode, odjeću i ostale potrepštine za stanovništvo Turske i Sirije koje je pogodio razorni zemljotres.

Svoj doprinos u ovoj aktivnosti su dali sljedeći učenici: Selimić Šejla, Begluk Ilhana, Fako Asija, Bećić Ernesa, Jazvin Larisa, Husković Hakem, Livnjak Armin, Brkić Rijad, Klepo Zenaid i Marić Miralem.

Učenici su bili u pratnji prof. Topić Edisa kojem se ovom prilikom zahvaljujemo na saradnji.

Na slikama se može vidjeti dio atmosfere ...

 

VIJEĆE UČENIKA

akcija1

akcija3

akcija4

akcija5

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com