Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

t3
Danas su našu školu posjetili predavači Instituta Yunus Emre Mostar kako bi učenike upoznali sa radom Instituta, certificiranim kursevima turskog jezika, kao i prilikama koje se pružaju ukoliko postanu stipendisti programa Türkiye Bursları. Učenici su saslušali najuspješnije polaznike kursa, pogledali promotivni video i razgovarali sa predavačima Instituta. 
 
Institutu Yunus Emre Mostar se zahvaljujemo na posjeti i dugogodišnjoj uspješnoj saradnji sa našom školom.

 t1

t3

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com