Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

paketic1

Vijeće učenika naše škole se i ove godine pridružilo humanitarnoj akciji  „ Jedno dijete – jedan slatkiš“ koju organizuje Vijeće učenika BiH. Učenici su prikupili određena novčana sredstva za koja su kupljeni hrana i slatkiši. Pokloni  su uručeni djeci iz Egipatskog sela.

paketic2

Učenici Begluk Ilhana,Selimić Šejla i Husković Hakem su u pratnji profesorice Brekalo Lejle i koordinatora Vijeća učenika Pašić Mirele u srijedu, 28.12.2022. godine, posjetili Egipatsko selo i poklonili paketiće mališanima.

Vijeće učenika

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com