22. aprila se obilježava Dan planete zemlje. Učenici Livnjak Armin i Klepo Zenaid su napravili prezentaciju kojom su pokazali u kakvom se ekološkom stanju nalazi naša planeta, koliko smo mi tome doprinijeli te mogućnostima kako je možemo spasiti.
dp4

Recikliranje otpada, vožnja biciklom umjesto automobilima, pošumljavanje, korištenje obnovljivih izvora energije su samo dio načina kojima se može pomoći u rješavanju ovog problema.

" ČUVAJMO ZEMLJU I PRIRODU NA NJOJ, JER JE NISMO NASLIJEDILI OD OČEVA I DJEDOVA, NEGO POSUDILI OD POTOMAKA".

Prezentacija je prikazana članovima Vijeća učenika, a prikazivaće se na časovima odjeljenskih zajednica. Cilj je bio ukazivanje na problem u kojem se planeta našla i da se mora brzo djelovati kako bi je očuvali.
                                      Vijeće učenika

dp1