U toku mjeseca aprila naši učenici i profesori vrijedno rade u sklopu aktivnosti vezanih za profesionalnu orijentaciju. Nakon niza posjeta osnovnim školama, bili smo domaćini studentima/profesorima s Pravnog, Građevinskog te Fakulteta humanističkih nauka. Naši učenici su imali priliku poslušati prezentacije te dodatno ispitati svoje mogućnosti za nastavak školovanja.
U našoj školi ugostili smo i učenike osnovnih škola kojima smo predstavili naš rad i aktivnosti, a imali su priliku i osjetiti djelić radne atmosfere koja vlada u Mašinsko-saobraćajnoj školi.
skola4

skola 1