JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

 

Projekat Vijeća učenika "Fizički aktivan-mentalno stabilan"

Sve naše facebook pratioce bi zamolili da odvoje minutu svog vremena za naše učenike. U pitanju je projekat Vijeća učenika Srednje mašinsko-saobraćajne škole pod nazivom "Fizički aktivan-mentalno stabilan", gdje trebamo skupiti određeni broj glasova.Kako glasati za projekat JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole? Slijedite naredne korake:Kliknite na link ispod:https://www.lonac.pro/
Kada vam se otvori stranica lonca u desnom gornjem uglu imate dvije opcije Registruj se/Prijavi se.Ukoliko imate već napravljen račun na loncu samo se prijavite i kliknite na posljednji link,potom pritisnite dugmić Glasaj.Ukoliko nemate račun na loncu, potrebno je da se registrujete. Unesite svoje ime i prezime, mail, lozinku i ostale potrebne podatke. Lonac će vas preusmjeriti na mail gdje treba potvrditi svoj nalog.Nakon potvrđivanja se vraćate na stranicu lonca i prijavite se. Kliknite na posljednji link,pritiskom na dugmić Glasaj podržavate našu školu. Glasanje traje od 24.11. do 30.11.Link preko kojeg dolazite do našeg projekta:
Unaprijed se zahvaljujemo svima!
VIJEĆE UČENIKA

Festival rada Srednjih tehničkih i stručnih škola Bosne i Hercegovine ove se godine (IX - deveti po redu) održao u Hadžićima 06.5.2017.godine.

festival1

Našu školu su predstavljali sljedeći učenici:

Zanimanje-oblast

učenik

mentor

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Dose Lucas

Idrizović Rusmin

Tehničar za mehatroniku

Gosto Halil

Hujdur Alija

Programer na CNC mašinama

Balavac Kenan

Junuzović Ahmet

Mašinski tehničar- opšti smjer

Žuštra Muamer

Husagić Larisa

Tehničar drumskog saobraćaja

Mutapčić Denis

Lizde Smajo

Vozač motornih vozila

Bijedić Adem

Hasić Hasan

Automehaničar

Bubalo Seid

Hamzić Semir

Metalostrugar

Bajić Benjamin

Senad Zelentrović

Izložba radova

Šamerić Amir, Žuškić Damir, Obradović Armin i Ćorić Adem

Kajan Mujo I Krhan Amel

Naši učenici su postigli slijedeće rezultate:

1.Vozač motornih vozila                –DRUGO MJESTO   -BIJEDIĆ ADEM

2. Tehničar drumskog saobraćaja –DRUGO MJESTO -   MUTAPČIĆ DENIS

3. Tehničar za Mehatroniku        –DRUGO MJESTO    - GOSTO HALIL

4. Izložba radova-                              PRVO MJESTO

5. Mašinski tehničar opšti smjer   –PRVO MJESTO   - ŽUŠTRA MUAMER

SVI NAŠI UČENICI SU POKAZALI ZAVIDAN NIVO ZNANJA I VJEŠTINA.

festival2

festival3

Proglašenje pobjednika te dodjela diploma je obavljeno nakon završenih takmičenja. JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu predstavljalo je jedanaest učenika sa svojim mentorima od kojih su nekolicina bili u ocjenjivačkim komisijama.

Ovom prilikom čestitamo učenicima i profesorima na ostvarenim rezultatima!

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com