Projekat Vijeća učenika "Fizički aktivan-mentalno stabilan"

Sve naše facebook pratioce bi zamolili da odvoje minutu svog vremena za naše učenike. U pitanju je projekat Vijeća učenika Srednje mašinsko-saobraćajne škole pod nazivom "Fizički aktivan-mentalno stabilan", gdje trebamo skupiti određeni broj glasova.Kako glasati za projekat JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole? Slijedite naredne korake:Kliknite na link ispod:https://www.lonac.pro/
Kada vam se otvori stranica lonca u desnom gornjem uglu imate dvije opcije Registruj se/Prijavi se.Ukoliko imate već napravljen račun na loncu samo se prijavite i kliknite na posljednji link,potom pritisnite dugmić Glasaj.Ukoliko nemate račun na loncu, potrebno je da se registrujete. Unesite svoje ime i prezime, mail, lozinku i ostale potrebne podatke. Lonac će vas preusmjeriti na mail gdje treba potvrditi svoj nalog.Nakon potvrđivanja se vraćate na stranicu lonca i prijavite se. Kliknite na posljednji link,pritiskom na dugmić Glasaj podržavate našu školu. Glasanje traje od 24.11. do 30.11.Link preko kojeg dolazite do našeg projekta:
Unaprijed se zahvaljujemo svima!
VIJEĆE UČENIKA

Festival rada Srednjih tehničkih i stručnih škola Bosne i Hercegovine ove se godine (IX - deveti po redu) održao u Hadžićima 06.5.2017.godine.

festival1

Našu školu su predstavljali sljedeći učenici:

Zanimanje-oblast

učenik

mentor

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Dose Lucas

Izložba radova

Šamerić Amir, Žuškić Damir, Obradović Armin i Ćorić Adem

Kajan Mujo I Krhan Amel

Naši učenici su postigli slijedeće rezultate:

1.Vozač motornih vozila                –DRUGO MJESTO   -BIJEDIĆ ADEM

2. Tehničar drumskog saobraćaja –DRUGO MJESTO -   MUTAPČIĆ DENIS

3. Tehničar za Mehatroniku        –DRUGO MJESTO    - GOSTO HALIL

4. Izložba radova-                              PRVO MJESTO

5. Mašinski tehničar opšti smjer   –PRVO MJESTO   - ŽUŠTRA MUAMER

SVI NAŠI UČENICI SU POKAZALI ZAVIDAN NIVO ZNANJA I VJEŠTINA.

festival2

festival3

Proglašenje pobjednika te dodjela diploma je obavljeno nakon završenih takmičenja. JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu predstavljalo je jedanaest učenika sa svojim mentorima od kojih su nekolicina bili u ocjenjivačkim komisijama.

Ovom prilikom čestitamo učenicima i profesorima na ostvarenim rezultatima!