JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

 

Projekat Vijeća učenika "Fizički aktivan-mentalno stabilan"

Sve naše facebook pratioce bi zamolili da odvoje minutu svog vremena za naše učenike. U pitanju je projekat Vijeća učenika Srednje mašinsko-saobraćajne škole pod nazivom "Fizički aktivan-mentalno stabilan", gdje trebamo skupiti određeni broj glasova.Kako glasati za projekat JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole? Slijedite naredne korake:Kliknite na link ispod:https://www.lonac.pro/
Kada vam se otvori stranica lonca u desnom gornjem uglu imate dvije opcije Registruj se/Prijavi se.Ukoliko imate već napravljen račun na loncu samo se prijavite i kliknite na posljednji link,potom pritisnite dugmić Glasaj.Ukoliko nemate račun na loncu, potrebno je da se registrujete. Unesite svoje ime i prezime, mail, lozinku i ostale potrebne podatke. Lonac će vas preusmjeriti na mail gdje treba potvrditi svoj nalog.Nakon potvrđivanja se vraćate na stranicu lonca i prijavite se. Kliknite na posljednji link,pritiskom na dugmić Glasaj podržavate našu školu. Glasanje traje od 24.11. do 30.11.Link preko kojeg dolazite do našeg projekta:
Unaprijed se zahvaljujemo svima!
VIJEĆE UČENIKANa Festivalu rada srednjih tehničkih i stručnih škola Bosne i Hercegovine učestvovala je i naša škola. Ove se godine Osmi festival rada održao 07.05.2016. godine u Živinicama. Ukupan je učestvovalo 78 škola iz cijele Bosne i Hercegovine, s ukupno 1228 učenika.
JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu predstavljalo je deset učenika iz više zanimanja i osvojili su slijedeća mjesta:


1.Vozač motornih vozila -PRVI -ZOLJ AMER
2. Tehničar za Mehatroniku -TREĆI - KARAVDIĆ ALMIN
3. Programer na CNC mašinama -PRVI - BRAĆIĆ LUKA
4. Instalater centralnog grijanja -TREĆI - GAGULA KENAN
5. Izložba radova - PRVI

Vrijedi istaći i odličan uspjeh Muamera Žuštre koji se takmičio sa starijim razredima i osvojio izvanredno 4. mjesto i Goste Ejuba 5.mjesto.
SVI NAŠI UČENICI SU POKAZALI ZAVIDAN NIVO ZNANJA I VJEŠTINA.
U ime kolektiva Mašinsko-saobraćajne škole svim učenicima i ponosnim profesorima upućujemo iskrene čestitke!

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com