JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

Povodom obilježavanja 1. oktobra, Svjetskog dana starih i iznemoglih osoba, organizovana je posjeta staračkom domu u Mostaru. U realizaciji posjete sudjelovali su sljedeći učenici: Krasnići Hadži IV1m, Fazlagić Adnan IV1m, Hodžić Avdo IV2, Delić Aldina III2, Pekušić Adna III2, Šejtanić Jasmina II2, Šahinović Ena II2, Maksumić Asmir III1, Žuštra Muamer III1, Dubljević Enida I2 i Dose Louisa I2.

 

 

Profesori i učenici škole su zajednički prikupili novčana sredstva za prigodne poklone štićenicima doma (voće, sokove i kolače). Posjeta je protekla u ugodnoj atmosferi i raspoloženju. Nadamo se da će učenici i u budućnosti nastaviti sa ovakvim i sličnim aktivnostima s ciljem razvijanja humanosti, saosjećajnosti i solidarnosti.

DSC 0008 w

IMG 20151001 100843 w

IMG 20151001 100911 w

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com