Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

Obavještavaju se kandidati koji su se prijavili na konkurs za prijem zaposlenika u JU Srednjoj mašinsko-saobraćajnoj školi Mostar objavljen dana 27.03.2023. godine u dnevnom listu „Dnevni list“ (kao obavještenje o konkursu) te web stranici škole www.ms-skola.ba i oglasnoj ploči Službe za zapošljavanje HNK-a, koji formalno-pravno ispunjavaju uslove konkursa da će u skladu sa članom 5. Pravilnika o jedinstvenim kriterijima o postupku i izboru zaposlenika, pismeni dio intervjua biti obavljen u ponedjeljak 10.04.2023. godine sa početkom u 1100  sati u prostorijama škole.   

Detaljnije u prilogu

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com