jp

U četvrtak, 01.12.2022. godine, u 12 sati u prostorijama Gradske vijećnice održana je Javna rasprava o Nacrtu Strategije za mlade HNK-a za period 2022. – 2027. godine. Prisutnima je prikazana prezentacija Strateška platforma – Strategija mladih 2022. – 2027.

Svi učesnici rasprave  su mogli dati svoje mišljenje i prijedloge vezano sa procesom usvajanja i provođenja kantonalnih programa djelovanja za mlade ili iste u narednom periodu dostaviti.

Ispred naše škole javnoj raspravi su prisustvovali koordinator Vijeća učenika prof. Pašić Mirela i predsjednik Vijeća učenika Brkić Rijad.

jp2