Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

Problemi mentalnog zdravlja kod ljudi su svakim danom sve izraženiji. Sve više mladih ljudi se susreće sa depresijom, anksioznosti i drugim poremećajima. Korona i specifični uslovi života iz tog perioda su samo doprinijeli da se situacija sa psihičkim i mentalnim problemima još više pogorša.

5

Vijeće učenika naše škole je prezentacijom na tu temu željelo ukazati na taj problem u savremenom društvu i načinima blagovreme prevencije  i liječenja. Na časovima odgojnog rada sa odjeljenskom zajednicom će biti prikazana ova prezentacija kako bi i ostali učenici u školi bili informisani o tome. Razgovor o ovom problemu je prvi korak u njegovom rješavanju.

Prezentaciju su napravili učenici Brkić Rijad i Klepo Zenaid.
 
                                                                                   VIJEĆE UČENIKA
1
 
3
 
2
 
6
 
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com