U četvrtak,  09.06.2022. godine,  u Kulturnom centru „ Kralj Fahd“ održana je svečana dodjela diploma našim maturantima. Završetak srednjoškolskog obrazovanja i polaganje maturskog ispita je važan događaj u životu svakog učenika. Željeli smo uveličati ovaj događaj i na taj način naglasiti vrijednost i značaj obrazovanja.

f2

f1

Najveća nada svake zemlje leži u primjerenom obrazovanju i lijepom vaspitanju. Podjelom diploma i nagrađivanjem najboljih i najuspješnijih učenika ispratili smo još jednu generaciju mladih i perspektivnih ljudi. Dragi maturanti, želimo vam puno uspjeha  i sreće u budućem životu i radu!

Zahvaljujemo svim profesorima i pedagogici na pomoći u toku organizovanja svečanosti.

VIJEĆE UČENIKA