JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

skuptina 3

Današnjoj Svečanoj skupštini Vijeća učenika srednjih škola Grada Mostara prisustvovali su zamjenik predsjednika Vijeća učenika JU Srednje mašinsko - saobraćajne škole Rijad Brkić i koordinator  prof. Mirela Pašić.

Na samom početku  je dat osvrt na rad Vijeća učenika u prethodnom periodu.
Nakon toga se obratila Adina Halilović iz Omladinskog kluba Proni Mostar i održala predavanje na temu " Važnost omladinskog aktivizma za lokalnu zajednicu".
U radnom dijelu skupštine izvršeno je imenovanje novih članova Vijeća učenika i konstituisanje Skupštine Vijeća učenika srednjih škola,  izbor Radnog predsjedništva Skupštine i imenovanje Radnog tijela za pripremu Programa aktivnosti Vijeća učenika srednjih škola Grada Mostara u školskoj 2021. /2022. godini. Dio atmosfere se može vidjeti na slikama.
skuptina 1
 
skuptina 4
 
skuptina 5
 
skuptina 6
 
skuptina 2
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com