JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

penzija 5

Svi mi dobro poznajemo Eminu i njene tihe korake kojima je hodila kroz hodnike i učionice školske zgrade vrijedno radeći svoj posao. Nije se žalila ni na stanje, niti na vrijeme, niti na težinu, jednostavno njen je pristup poslu bio čestito i časno zaraditi onu platu kojom je izdržavala porodicu i školovala  svoju čestitu djecu.
Znala je da se u životu mora raditi i boriti sa svim životnim iskušenjima. Strpljivo je svojim tihim koracima hodila kroz život i tako iškolovala djecu, izvela na hairli put, a i sama je dočekala da je njeni koraci dolazeći i odlazeći na posao dovedu do kraja radnog vijeka.
Velika je to sreća u današnjem vremenu.
Draga  Emina u ime svih radnika želimo ti da doživiš još mnogo sretnih penzionerskih koraka u zdravlju i zadovoljstvu sa svojim najmilijim.
penzija 1
 
penzija6
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com