radionica 2

U periodu od 30.9. do 1.10 odrzana je Radionica o kritičkom mišljenju za nastavnike/ce i učenike/ce u okviru zajedničkog projekta Vijeća Evrope i Europske unije "Kvalitetno obrazovanje za sve". Radionica je održana u Hotelu "Monti" na Igmanu. Našu školu su predstavljale učenice Selimić Ilma i Ćosić Jasmina sa pedagogicom Drljević Almom.

Učenici i profesori su radili na razvijanju i poboljšanju kritičkog mišljenja te osnivanju klubova kritičkog mišljenja u školama gdje su otkrili neke nove vrijednosti koje su jako bitne u ostvarivanju svega toga. Pored toga što je radionica uspješno odrađena,sklopljena su mnoga nova prijateljstva koja ćemo sigurno pamtiti.

radionica 1

radionica 3