dan1

Danas je Dan škole, inače, dan koji obilježavamo nizom aktivnosti i posebnim svečanim programom, ali danas, zbog mjera koje su na snazi usljed epidemiološke situacije, bit ćemo uskraćeni za taj svečani dio.
Kolektiv škole, na čelu sa direktorom Ahmetom Pelkom, je u 12:00 sati posjetio Šehitluke, te je učenjem Fatihe i polaganjem cvijeća odana počast svima onima koji su utkali sebe u temelje našeg grada i naše slobode.
Poštujući svoju prošlost poštujemo sebe i vodimo računa o sadašnjosti i budućnosti, kazao je profesor historije Nerman Pala.
Posebnu zahvalnost iskazujemo uvaženom Ministru Rašidu Hadžoviću i Predsjedniku Gradskog vijeća grada Mostara Salemu Mariću što su svojim prisustvom uveličali za nas važan događaj.
S najboljim željama sretan Dan škole svim zaposlenicima, učenicima i njihovim roditeljima, a najljepše se zahvaljujemo našim partnerima i prijateljima!
dan2

dan4