skolaUtopljavanje 1
Trenutno se u našoj ustanovi odvijaju radovi utopljavanja školske zgrade stavljanjem stiropora i mjenjanjem otvora. Također se vrši i dogradnja centralnog grijanja u dijelu zgrade koje nije bilo pokriveno ovom vrstom grijanja. Radove izvodi građevinska frma GTR d.o.o. Mostar koja ima dugogodišnje iskustvo i kvalitet.
Pored svih koristi koje se postižu navedenim radovima, bitno je istaknuti da će i učenici i profesori u svom svakodnevnom radu imati kvalitetnije i zdravije radno okruženje što olakšava proces odgoja i obrazovanja.
Radovi se privode kraju te se veselimo „novim“ školskim danima.
skolaUtopljavanje 2
skolaUtopljavanje 3