danNezavisnosti 3

Učenici mostarskih osnovnih i srednjih škola danas su u gradu Mostaru zajedničkom manifestacijom pod nazivom ''Volim Bosnu i Hercegovinu'' , obilježili Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine. U ovoj manifestaciji su učestvovali i učenici i profesori naše škole.

Noseći obilježja svoje zemlje defilirali su od Starog mosta do Španskog trga, gdje su uz bogat kulturno zabavni program obilježili 1. mart, Dan nezavisnosti BiH, te ukazali na značaj referenduma kojim su 1. mata 1992. godine njihovi predci izglasali nezavisnost zemlje.

Ovim putem svim učenicima, profesorima i roditeljima JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole, kao i svim građanima čestitamo Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine!

danNezavisnosti 2

danNezavisnosti 6