Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

Na sjednici Nastavničkog vijeća koja je održana 07.01.2020. godine pohvaljeni su slijedeći učenici:

Odjeljenje I1

  1. Brkić Rijad - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  2. Kevrić Ali - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  3. Beglerović Benjamin - bez izostanaka
  4. Salčin Amar - bez izostanaka

Odjeljenje I1p

  1. Poljarević Dženan - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  2. Sabljić Faruk- odličan uspjeh i primjerno vladanje
  3. Tojaga Dženis- odličan uspjeh i primjerno vladanje
  4. Rustić Said - bez izostanaka
  5. Drljević Tarik - bez izostanaka

Odjeljenje I2

  1. Bešo Sandi - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  2. Hodžić Ajla - bez izostanaka

Odjeljenje Ia

  1. Bajramović Admir - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  2. Hodžić Ajka - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  3. Mahinić Benjamin - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje; bez izostanaka
  4. Pejičić Enis - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  5. Sefer Muris - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  6. Maksumić Benjamin - bez izostanaka

Odjeljenje Ib

  1. Delalić Ernad - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  2. Idris Arnes - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  3. Bralj Aldin - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  4. Cokoja Amar - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  5. Kurtović Amir - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  6. Medin Haris - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  7. Mrndžić Edis - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  8. Pinjić Aid - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  9. Razić Azer - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  10. Tiro Emel - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  11. Halilović Elhan - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje II1

  1. Selimić Ilma - odličan uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje II1p

  1. Buljko Ajdin - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  2. Jakić Amer – bez izostanaka

Odjeljenje II 2

  1. Šahinagić Edis - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  2. Hindić Mirnesa - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  3. Sabljić Ermin - odličan uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje II a

  1. Aliman Nihad - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  2. Jamaković Eldin - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  3. Bećić Mirsad - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  4. Eglenović Eldar - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  5. Pobrić Ismet - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje II b

  1. Boškailo Faris - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  2. Nezirić Kenan - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  3. Kurtović Esmin - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje III1

  1. Hujdur Amina - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  1. Proho Harun - bez izostanaka
  2. Škampo Dženis - bez izostanaka

Odjeljenje III2

  1. Šašković Armana - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  2. Omerika Mirzeta - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  3. Šišić Senida - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  4. Nikontović Amina - odličan uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje IIIa

  1. Bećić Edis - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  2. Husejić Mirnes - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje IIIb

  1. Habibija Azem - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  2. Brekalo Fikret - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  3. Peco Maid - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje
  4. Ljevo Medin - vrlo dobar uspjeh i primjerno vladanje; bez izostanaka

Odjeljenje IV1

  1. Gosto Hidajeta - odličan uspjeh i primjerno vladanje
  2. Milanović Belma - odličan uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje IV1m

  1. Balić Sani - odličan uspjeh i primjerno vladanje

Odjeljenje IV2

  1. Čulinović Kenan - odličan uspjeh i primjerno vladanje

Posebna pohvala je upućena od strane direktora za odjeljenske straješine:

  • odjeljenje Ia - Hodžić Semir
  • odjeljenje Ib - prof. Topić Edis
  • odjeljenje IIIa - prof. Vele Mirzana

za nesebično zalaganje i pomoć učenicima u vezi stipendije koju je dodjeljivalo Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta.

Go to top