JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

prezentacija 1

Jučer 26.12.2019. godine našu školu su posjetili predstavnici Univerziteta „Džemal Bijedić“. U sklopu njihove posjete održana je prezentacija fakulteta koje nudi ovaj Univerzitet kako bi olakšali odluku učenicim šta upisati po završetku srednje škole. Prezentaciji su prisustvovali učenici završnih razreda kojima su podjeljene i brošure.

 prezentacija 3

prezentacija 4

prezentacija 5

prezentacija 6

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com