JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

prevencija 5

U našoj školi je i ove godine održano predavanje na temu Prevencija karcinoma dojke. Na važnost ove opake bolesti skrenule su pažnju članice Udruženja Novi Pogled koje su na jednostavan način objasnile kako spriječiti i šta prvo poduzeti kada se bolest pojavi. Zahvaljujemo im se i ovaj put zbog nesebičnog truda koje ulažu kako bi se mlade generacije upoznale sa ovom bolešću, te se na taj način smanjio broj oboljelih.

 prevencija 1

prevencija 2

prevencija 3

prevencija 6

prevencija 4

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com