JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

policija

U okviru programa „Socijalizacija s pravom“ koju organizuje PH International Ured u Sarajevu, u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona, održana je Policijska akademija za mlade 2019. Jednodnevna akademija je održana 14. novembra 2019. godine u prostorijama Ministarstva unutrašnjih poslova. Predstavnici naše škole su bili učenici Šemić Edib, Subašić Seid i Jasmina Ćosić zajedno za pedagogicom škole Almom Drljević.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com