danDjeteta 10

Vijeće učenika je obilježilo Dan djeteta nizom aktivnosti.
Učenice Omerika Mirzeta i Nikontović Amina su napravile  pano koji govori o pravima djece i potrebi zaštite djece i maloljetnika.
Tokom velikog odmora, 20.11. učenicima su podijeljene bombone i poruke sa prigodnim sadržajem.
Grupa učenika je posjetila  udruženje Los Rosales. Proveli su ugodno vrijeme  u druženju sa štićenicima, a ujedno su posjetili i njihov novootvoreni restoran.
Vijeće učenika zahvaljuje na saradnji pedagogici Almi Drljević, profesorici Lamiji Spahić i profesoru Mirsadu Kuko na pomoći u provođenju navedenih aktivnosti.
danDjeteta 7

danDjeteta 8