danSrednjoskolaca 99

Kao i prethodnih godina i ove godine članovi Vijeća učenika su obilježili 17. novembar koji se u svijetu proslavlja kao Međunarodni dan srednjoškolaca.

U okviru planiranih aktivnosti organizovan je turnir u stonom tenisu između učenika i profesora. Veliki broj učenika prijavio se za učešće  kao takmičari ili kao podrška svojim favoritima.

Tokom druženja moglo se vidjeti mnogo zanimljivih poteza i vrlo kvalitetnih mečeva. Rezultati nisu bili u prvom planu, ali su organizatori doveli takmičenje do kraja proglasivši tri najbolja učenika:

1. mjesto: Muharemović Ajdin ( III1 )
  2. mjesto: Gološ Faris ( IV1 )
  3. mjesto: Rahimić Ensar ( IV1 )

Čestitamo pobjednicima,  a takođe i ostalim učesnicima turnira.

Zahvaljujemo se profesorima tjelesnog i zdravstvenog odgoja, prof. Hodžić Semiru i prof. Topić Edisu, na podršci i  pomoći u organizaciji turnira.

Pored navedenog turnira grupa učenika, članova Vijeća učenika, učestvovala je u aktivnostima organizovanim ispred Mepas Mall-a. Hujdur Amina, Karadža Aid, Kevrić Ali, Idrizović Mirza, Subašić Seid, Dedić Haris, Omerika Mirzeta i Kazazić Edis su sa vršnjacima  iz  srednjih škola sa područja cijelog grada proveli  zanimljive trenutke u zajedničkom druženju i zabavi.

Povodom obilježavanja Dana srednjoškolaca učenici naše škole su u ponedjeljak, 18.11.2019. godine bili oslobođeni ispitivanja i pismenih provjera znanja.

Čestitamo svim  učenicima, još jednom, njihov dan!

Vijeće učenika JU SMSŠ

danSrednjoskolaca 1