fudbal 2

Sportski savez Grada Mostara organizovao je takmičenje srednjih škola u malom nogometu za školsku 2019/2020 godinu. Takmičenje se održalo na Sportsko rekreativnom centru "Kantarevac" u periodu od 20.9 do 07. 10. 2019 godine.

Tokom takmičenja učenici su pokazali visok nivo discipline, fer-play ponašanje, saradnju i požrtvovanost,

što su potvrdili rezultatskim uspjehom i plasmanom iz grupne faze u završnicu takmičenja. Finalnu utakmicu igrali su protiv Srednje prometne škole Mostar, koju su pobijedili i time potvrdili svoj kvalitet osvojivši prvo mjesto.
Za našu školu nastupali su učenici u slijedecem sastavu: Morić Amir, Zvizdić Kenan, Alagić Nermin, Kovač Amir, Čišić Anes, Gadara Anes, Balavac Maid i Mujala Rijad.

Najbolji igrač turnira je također učenik naše škole Alagić Nermin.

Čestitamo svim učenicima i želimo im uspjeh u svim daljim aktivnostima...

fudbal 1

fudbal 3