JSN ImageShow

Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

fahd 2

U našoj školi održana je prezentacija besplatnih edukacijskih kurseva koje pruža Kulturni centar „Kralj Fahd“. Kursevi koji se nude našim učenicima su arapski jezik, engleski jezik, kursevi iz informatike (osnovni i napredni nivo), te kaligrafija.

Svi učenici koji se žele prijaviti na neki od navedenih kurseva prijave mogu popuniti u pomenutom centru ili kod svojih odjeljenskih starješina. Sretno svim polaznicima, a Kulturnom centru „Kralj Fahd“ se zahvaljujemo na ukazanoj prilici svim učenicima da se besplatno edukuju u različitim oblastima.

fahd 1
 
fahd 3
 
fahd 4
 
fahd 5
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com