engleski2

Na prvom kantonalnom takmičenju iz engleskog jezika održanog 21.4.2019. godine naš učenik Nezirić Amer je osvojio prvo mjesto. Takmičenje je organizovano od strane pedagoškog zavoda Mostar u saradnji sa Internacionalnim univerzitetom Sarajevo (IUS).

Takmičenju za tehničke škole su prisustvovali učenici iz 16 škola sa područja Mostara, Stoca, Konjica i Jablanice. Takođe naš učenik Šantić Almir je osvojio šesto mjesto, a Brekalo Faruk deseto mjesto. Ovim putem upućujemo iskrene čestitke Ameru na osvojenom prvom mjestu, kao i Almiru u Faruku na zapaženim rezultatima.

engleski 1