danSkole2019 18

Danas je obilježen dan Srednje mašinsko-saobraćajne škole. Bila je to prilika da se prisjetimo i vrednujemo aktivnosti realizirane u proteklih godinu dana. Učenici su priredili svečani kulturno-umjetnički program

danSkole2019 6

danSkole2019 4

danSkole2019 9

pa su posjetioci mogli uživati u interpretaciji pjesma, prigodnom duhovitom igrokazu, recitaciji, prezentaciji školskog časopisa…

danSkole2019 25

Gosti iz Tešnja počastili su nas svojim učešćem na priredbi. Dodjeljene su nagrade i priznanja najboljima: osvjačima medalja na školskom stonoteniskom turniru, učenicima iz sekcija Robotika na izuzetnom angažmanu tokom školske godine, Hidajeti Gosto za osvojeno treće mjesto iz turskog jezika.

danSkole2019 7

danSkole2019 14

Poseban trenunak i čast bio je proglašenje đaka generacije. Ove školske godine đak generacije je učenik IV1m, Anes Krnjić.

danSkole2019 21
Dan škole bio je prilika i da se uruče zahavalnice povodom 25 godina rada u ovoj ustanovi. Zahvalnice su dobili direktor Ahmet Pelko, profesorica Mirela Pašić i računovotkinja Amela Kasumović.

danSkole2019 15

Voditelji manifestacije su bili Denijal Kasumačić i Amina Hujdur.

danSkole2019 3

Bilo je to jedno ugodno prijepodne provedeno u druženju s roditeljima i prijateljima naše škole.

danSkole2019 26