dannezavisnosti 5

Učenici i profesori mostarskih srednjih škola obilježili su danas Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine prigodnim programom. U programu su učestvovali i učenici i profesori Mašinsko-saobraćajne škole.

Program je započeo okupljanjem na trgu Musala, odakle su se učesnici uputili na uzvišenje Fortica, gdje je upriličeno podizanje državne zastave uz intoniranje državne himne. Drugi dio programa se održao na Španskom trgu, gdje je održano okupljanje uz prigodan program.

Ovim putem svim učenicima, roditeljima i profesorim JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole, kao i svim građanima čestitamo Dan državnosti Bosne i Hercegovine!

dannezavisnosti 2

dannezavisnosti 1