Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

IMAG0476

Grupa učenika naše škole koju su čininili Puce Adis, Omanović Faris, Džiho Benjamin i Begić Amna, zajedno sa profesorom Omerika Adnanom prisustvovala je ceremoniji otvaranja Evropskog zimskog omladinskog olimpijskog festivala EYOF 2019. Ceremonija je održana u nedjelju 10.02.2019. godine u 21.00 sati.

Put u Sarajevo za učenike i profesore srednjih škola sa područja Grada Mostara je realizovan u organizaciji Grada Mostara. Grad je obezbjedio prevoz (2 autobusa) i osvježenje za učesnike, kao i mjesto na stadionu „Asim Ferhatović Hase“ na Koševu na kome se održala ceremonija. Polazak iz Mostara je bio u 15.00h ispred Gradske vijećnice, a povratak iz Sarajeva u 21.30h.    

IMAG0487

IMAG0479

IMAG0480

IMAG0481

IMAG0484

 

Go to top