montazna1 2

U četvrtak, 17.01.2019.godine,  na sastanku Aktiva br.3 –(  mašinska grupa predmeta ) demonstrirana je montaža i demontaža dvostepenog  pužno-cilindričnog reduktora. Demonstraciju su izvele prof. Husagić Larisa i prof. Pašić Mirela koje su prošle obuku u okviru  seminara  pod nazivom „Montažna tehnika“.

Navedeni seminar je organizovan  od strane GIZ-a, a održan je u Sarajevu u periodu od 28. do 30. novembra 2018.godine

Članovi aktiva su upoznati sa opremom koju je dobila škola ( jedan dvostepeni  i dva trostepena reduktora), osnovnim elementima i alatom koji su potrebni za montažu i demontažu reduktora.,

montazna1 1

montazna1 3