policija1 7 Copy

Na javni poziv „Rad policije u zajednici“, upućen osnovnim i srednjim školama, naša škola je prošla s mini projektom „Mjesto gdje je moje biciklo sigurno“. Kao što možete vidjeti iz priloženih fotografija naš projekat je počeo s implementacijom u radionicama Južni logor pod budnim okom naših nastavnika praktične nastave, uz koordinaciju pedagogice.

Izvještaji o daljnjim aktivnostima implementacije projekta će se postavljati preko školske web stranice.

Ovim putem želimo iskazati zahvalnost PH internacional za saradnju s našom školom na projektu Socijalizacije s pravom i uključivanjem policije u život i rad naše škole.

policija1 1 policija1 2

policija1 3