Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

IMAG0209
U organizaciji njemačke kompanije GIZ organizovana je edukacija za profesore mašinske struke "Mjerenje i provjera kvaliteta", koja se održavala od 24.09.2018 do 27.09.2018. godine u Sarajevu. Tom prilikom naša škola je dobila vrijednu opremu koja sadrži uređaje i software za mjerenje.
U prilogu možete vidjeti donaciju koju, osim opreme za mjerenje, čine računari, te potrebna stručna literatura koja će uveliko obogatiti biblioteku naše škole. Ovim putem se još jednom zahvaljujemo kompaniji GIZ.
IMAG0204
 
IMAG0205
 
IMAG0208
 
IMG 563ff
 
IMG fcd4e 
 
Go to top