Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

seminar1 2

U sklopu stručnog usavršavanja nastavnika u četvrtak 13.09.2018. godine naša škola je organizovala seminar na temu „Standardi nastavničke profesije“. Svrha seminara je bila približavanje nastavnika standardima zanimanja za nastavničku profesiju koji doprinose unaprijeđenju kvalitete odgoja i obrazovanja.

Profesor Alija Hujdur, koji je vodio seminar, detaljno je opisao i približio problematiku pomenutih standarda kako bi nastavnici na što kvalitetniji način obavljali svoj posao. Inače, seminar je održan u organizaciji Pedagoškog zavoda.

seminar1 4

seminar6

seminar1 1

seminar1 3

Go to top