unt5

Srednja mašinsko- saobraćajna škola je u drugom polugodištu školske 2017/18. godine nastavila s kontinuiranim poboljšanjem uvjeta rada. S ciljem poboljšanja kvaliteta nastave kabinet računara opremljen je novom informatičkom opremom. Radi se o računarima koji imaju sljedeće karakteristike: CPU Intel Core i3-7100, RAM 4GB, GPU nVIDIA GeForce GT210,1GB DDR3. Kao što se može vidjeti riječ je o savremenoj opremi koja će pomoći i olakšati učenicima put do sticanja novih znanja iz informacijskih tehnologija, računarske grafike, programiranja i slično. Slike možete vidjeti u prilogu.

unt3

Untitled