Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

 bmk 1

U petak, 15. decembra,  učenici JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole su prisustvovali konferenciji u organizaciji Budi muško kluba gdje su predstavnici kluba predstavili svoju organizaciju i razgovarali o zalaganju mladih za bolju budućnost, razvijanju vlastitih sposobnosti i aktivizmu srednjoškolaca. Konferenciji su prisustvovali članovi Budi muško kluba i učenici srednjih škola iz Mostara. Također je održana i radionica  s ciljem podizanja svijesti mladih o nasilju te doprinos prevenciji nasilja kroz aktivizam mladih.

bmk 3

bmk 5

Go to top