bmk 1

U petak, 15. decembra,  učenici JU Srednje mašinsko-saobraćajne škole su prisustvovali konferenciji u organizaciji Budi muško kluba gdje su predstavnici kluba predstavili svoju organizaciju i razgovarali o zalaganju mladih za bolju budućnost, razvijanju vlastitih sposobnosti i aktivizmu srednjoškolaca. Konferenciji su prisustvovali članovi Budi muško kluba i učenici srednjih škola iz Mostara. Također je održana i radionica  s ciljem podizanja svijesti mladih o nasilju te doprinos prevenciji nasilja kroz aktivizam mladih.

bmk 3

bmk 5