1512743774najbolji ucenici 28

U amfiteatru Fakulteta humanističkih nauka Univerziteta Džemal Bijedić u Mostaru 08.12.2017. godine je upriličena svečanost na kojoj je Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke dodijelilo nagrade najboljim učenicima osnovnih i srednjih škola u Federaciji Bosne i Hercegovine.

Nagrađena su 54 učenika kojima je uručena diploma i jednokratna novčana nagrada. Osnovci su dobili novčane nagrade u iznosu od 450 KM, a srednjoškolci od 550 KM, te poklon paket.

Među nagrađenim najboljim učenicima je i bivši učenik naše škole Muamer Žuštra kome ovom prilikom upućujemo najiskrenije čestitke na ostvarenom uspjehu!

diplomaZustra

diplomaSkola