Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

 U sklopu unaprijeđenja nastave, 30.10.2017. godine, prof. Anida Maksumić Neziri je održala ogledni čas na temu Linkovi (u HTML-u) iz predmeta Programiranje. Cilj ovakve vrste časa je da se prikaže cjelokupna organizacija rada na času koja podrazumjeva korištenje različitih oblika, metoda i postupaka uz upotrebu savremenih nastavnih sredstava.

DSC 1088

 

Osim učenika čas su pratili pedagogica škole Alma Drljević, te profesori Elvedin Džeko, Adnan Omerika i Azra Kurtović.

DSC 1090

 

 

Go to top