20171020 104528

Vijeće učenika naše škole obilježilo je 17. oktobar - Međunarodni dan borbe protiv siromaštva. Učenici su prigodnom prezentacijom ukazali na problem siromaštva u našoj državi kao i u cijelom svijetu. Cilj prezentacije je bio da se pokažu načini borbe protiv tog problema.

Znanje i obrazovanje je put ka izlazu iz siromaštva. Prezentacija je prikazivana na časovima odjeljenskih zajednica i naišla je na zainteresovanost od strane učenika.
Učenici Repeša Nedim, Muftić Lejla i Ćušić Aida su pripremili prezentaciju i učestvovali u njenom prikazivanju.

20171020 110330

20171020 104510