Dobrodošli u JU Srednju mašinsko-saobraćajnu školu!

JU Srednja mašinsko – saobraćajna škola  obrazuje kadrove mašinske i saobraćajne struke.
U okviru struke učenici i polaznici  obrazuju se za specifična zanimanja  III, IV i V stepena obrazovanja.
Nastavni planovi i programi usklađeni su sa potrebama tržišta.

asfsda 

Povodom 17. novembra, obilježavanja dana sredenjoškolaca, predstavnici INFO servisa za mlade posjetili su našu školu. Učenici su imali priliku pogledati prezentaciju „Poslanik i omladina“, te još neke sadržaje i aktivnosti koje djeluju u sklopu servisa. Prezentaciji je prisustvovalo šesnaest(16) učenika, a  cilj ove posjete jeste nastavak saradnje srednjoškolaca i INFO servisa za mlade,

gdje će srednjoškolci imati priliku učestvovati u različitim projektima, te prisustvovati predavanjima i druženjima.

Go to top